Promocijas darbu «Kobalta katalizēta C-H saites funkcionalizēšana» aizstāvēs Lūkass Tomass Lukašēvics

7. jūlijs, 2022, 14:00
Rīga, Paula Valdena iela 3/7, 272. auditorija

2022. gada 7. jūlijā plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Ķīmijas un ķīmijas inženierzinātnes zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-01» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā Lūkass Tomass Lukašēvics aizstāvēs promocijas darbu «Kobalta katalizēta C-H saites funkcionalizēšana» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai ķīmijas nozarē organiskās ķīmijas apakšnozarē.

Recenzenti:

• Vad. pētnieks Dr. chem. Pāvels Arsenjans (Latvijas Organiskās sintēzes institūts);
  • Profesors Ph. D. Olafs Daugulis (Hjūstonas Universitāte (University of Houston) Amerikas Savienotās Valstis);
  • Profesors Dr. chem. Edgars Sūna (Latvijas Universitāte).

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē Zoom platformā.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

7. jūnijs, 2022 plkst. 9:00