Notikuma vieta

Promocijas darbu «Jaunu metožu izveide aminospirtu sintēzei un C-H funkcionalizēšanai» aizstāvēs Jekaterina Boļšakova

10. septembris, 14:00
Paula Valdena iela 3/7, Rīga

2020. gada 10. septembrī plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Ķīmijas un ķīmijas inženierzinātnes nozares promocijas padomes P-01 atklātajā sēdē atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272.auditorijā Jekaterina Boļšakova aizstāvēs promocijas darbu «Jaunu metožu izveide aminospirtu sintēzei un C-H funkcionalizēšanai» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti: Profesors, Dr. chem. Māris Turks (Rīgas Tehniskā universitāte), profesors, Dr. chem. Valdis Kokars (Rīgas Tehniskā universitāte), profesors, Ph. D. Antimo Gioiello (University of Perugia, Itālija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Pievienošanās aizstāvēšanai, izmantojot šo informāciju:
Pievienoties Zoom sapulcei: https://rtucloud1.zoom.us/j/6590741797

Universitāte