Promocijas darbu «Dzelzceļa transporta telemātikas sistēmu matemātiskie modeļi un algoritmi» aizstāvēs Aleksejs Vasiļjevs

21. aprīlis, 2023, 13:30
Rīga, Ķīpsalas iela 6b, 513. auditorija

2023. gada 21. aprīlī plkst. 13.30 RTU Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P–22» atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6b, 513. auditorijā Aleksejs Vasiļjevs aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Dzelzceļa transporta telemātikas sistēmu matemātiskie modeļi un algoritmi» (angļu val. «Mathematical Models and Algorithms of Railway Telematics Systems») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Asoc. prof. Dr. sc. ing. Pāvels Gavrilovs, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Prof. Dr. habil. sc. ing. Igors Kabaškins, Transporta un sakaru institūts, Latvija;
  • Prof. Dr. sc. ing. Karyna Trubchaninova, Ukrainas Valsts dzelzceļa transporta universitāte, Ukraina.

Pasākumu kalendārs

17. aprīlis, 2023 plkst. 9:30