Promocijas darbu «Ceļa segas ilgtspējas novērtēšanas metodikas un rīka izstrāde un pielietošana dažādu materiālu un tehnoloģiju izvērtēšanai» aizstāvēs Artūrs Riekstiņš

12. maijs, 2023, 14:15
Rīga, Ķīpsalas iela 6A, 342. kabinets

2023. gada 12. maijā plkst. 14.15 Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-06» atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas 6A 342. kab. Artūrs Riekstiņš aizstāvēs promocijas darbu «Ceļa segas ilgtspējas novērtēšanas metodikas un rīka izstrāde un pielietošana dažādu materiālu un tehnoloģiju izvērtēšanai» (angļu val. «Development of road pavement sustainability assessment methodology and tool and application for evaluation of various materials and technologies») zinātnes doktora (Ph.D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Prof. Dr. sc. ing. Aleksandrs Korjakins, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Prof. Dr.sc.ing. Ovidijus Šernas, Viļņas Ģedimina tehniskā universitāte, Lietuva;
  • Asoc. prof. Ph. D. Liseane Padilha Thives  (Federal University of Santa Catarina), Santakatarīnas Federālā universitāte, Brazīlija.

Pasākumu kalendārs

13. aprīlis, 2023 plkst. 9:30