Notikuma vieta

Praktiskais seminārs studentiem «Saruna par dzimumu līdztiesību»

11. jūnijs, 14:00 - 16:00
Āzenes iela 12
.
.
Foto: pixabay.com

Otrdien, 11. jūnijā, no plkst. 14.00 līdz 16.00 Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes 121. auditorijā, Āzenes ielā 12 notiks praktiskais seminārs par dzimumu līdztiesību. Semināra darba valoda – angļu.

Seminārs organizēts sadarbībā ar «Centru Marta» un tā mērķis ir diskutēt par dzimumu lomām un stereotipiem, kā arī apzināt, kā nevienlīdzība ietekmē mūsu savstarpējās attiecības. 

Seminārs plānots kā vieta un laiks sarunai un iespējai dalīties pieredzē par to, kāda ietekme ir dzimumam dažādās mūsu ikdienas dzīves situācijās, kā apzināties stereotipu un dzimumu lomu ietekmi un kādi resursi mums pieejami, lai nepieļautu neveselīgas attiecības vai no tām izkļūtu. 

Semināra galvenie temati: stereotipi, dzimumu lomas, aizspriedumi, toksiskas attiecības (mīti par romantisko mīlestību, vardarbības cikls, pielāgošanās mehānismi), Rīgā pieejamie resursi. 

Semināru vadīs Alba Maria Sánchez Álvarez (topošā sociālā darbiniece no Universidad de Oviedo) un Kimey Barrionuevo Santamaria (topošā sociālās iekļaušanas speciāliste no Universidad del País Vasco) – pēdējā kursa studentes no Spānijas, kurā studiju programmā «Dzimumu līdztiesības veicināšana» apgūst praksi «Centru Marta». 

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi. 

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu

Kopīgot rakstu

Universitāte

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

3. jūnijs plkst. 10:48

Līdzīgi notikumi

Ātrās saites

Kalendārs

_