Notikuma vieta

Pirmo reizi Latvijā notiks aizsardzības industrijas hakatons

31. janvāris - 2. februāris
Rīga, Ķīpsalas ielā 6

Lai veicinātu inovāciju radīšanu aizsardzības nozarē un pavērtu iespējas plašākam interesentu lokam iesaistīties specifisku nozares izaicinājumu risināšanā, Rīgas Tehniskā universitāte, Aizsardzības ministrija un «Garage 48» rīko Latvijā pirmo aizsardzības industrijas hakatonu. Tā dalībniekiem 48 stundu laikā būs jārada funkcionējoši drošības un aizsardzības risinājumu prototipi. Inovāciju pasākums «Garage 48 Defence Makeathon 2020» notiks no 31. janvāra līdz 2. februārim Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina fabrikā Rīgā, Ķīpsalas ielā 6.

Hakatonā tiek aicināti piedalīties aizsardzības un IT jomas eksperti, produktu dizaineri, mākslinieki, arhitekti, UI/UX dizaineri, elektronikas un mehānikas inženieri, 3D drukas eksperti, komandu vadītāji, vizionāri, mārketinga speciālisti, uzņēmēji un citi interesenti. Nacionālie bruņotie spēki ir izstrādājuši prasības, kurām hakatona laikā starpdisciplinārās komandās risinājumus izstrādās dažādu jomu eksperti. Risinājumu izstrādei RTU nodrošinās telpas, izejmateriālus, darba stacijas, speciālas industriālās prototipēšanas/ražošanas iekārtas un aprīkojumu, sadarbībā ar partneriem – padomdevēju un ekspertu klātbūtni. Dalībniekiem tiks nodrošināta arī izmitināšana un ēdināšana. Pēc 48 stundu darba žūrija noteiks labāko komandu, kas saņems balvu.

Dalība hakatonā ir bezmaksas, tam var pieteikties līdz 24. janvārim.

Universitāte

Pasākumu kalendārs

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments