Konference «EIT Awareness Day 2019»

28. marts, 2019, 9:00
Ķīpsalas iela 6

Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūts (European Institute of Innovation and Technology - EIT), Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija un Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ceturtdien, 28. martā, plkst.9.30 RTU Arhitektūras fakultātes ātrijā, Ķīpsalas ielā 6, aicina uz konferenci «EIT Awareness Day 2019» Rīgā, lai diskutētu, kā sadarbība ar EIT kopienu var veicināt inovāciju radīšanu Latvijā.

EIT atbalsta jaunas idejas, apvienojot vadošos uzņēmumus, universitātes un pētniecības centrus, lai veidotu pārrobežu partnerības, sauktas par Inovāciju kopienām. Inovāciju kopiena EIT Climate-KIC risina problēmas saistībā ar klimata pārmaiņu seku mazināšanu un pielāgošanos tām, EIT Digital vada Eiropas digitālo pārveidošanos. Tikmēr EIT InnoEnergy pievēršas ilgtspējīgas enerģijas mērķim, EIT Health uzlabo Eiropas iedzīvotāju dzīves kvalitāti, kā arī veselības un sociālās aprūpes sistēmu ilgtspēju. EIT Raw Materials nodrošina piekļuvi izejvielām, to pieejamību un ilgtspējīgu izmantošanu tautsaimniecības un iedzīvotāju labā, EIT Food ierindo Eiropu pārtikas inovācijas un ražošanas globālās revolūcijas centrā, EIT Manufacturing stiprina un palielina Eiropas apstrādes rūpniecības konkurētspēju, bet EIT Urban Mobility piedāvā ilgtspējīgus risinājumus mobilitātei pilsētās. RTU ir klimata zināšanu un inovāciju kopienas «Climate-KIC» pilntiesīgs biedrs. Konferencē kopienu pārstāvji iepazīstinās ar aktualitātēm un sadarbības iespējām ar vietējām ieinteresētajām pusēm.

Pasākums norisināsies angļu valodā. Dalība pasākumā ir bez maksas. Lūdzam reģistrēties šeit: https://ej.uz/EITAwarenessDay2019

Informējam, ka pasākums tiek fotografēts un filmēts un materiāli var tikt publicēti interneta vietnēs - RTU mājaslapā, Facebook, YouTube, Instagram un Flickr

Pasākumu kalendārs

RTU Sabiedrisko attiecību departaments