Iepazīstinās ar progresīvu tehnoloģiju kompozītmateriālu ražošanai

22. marts, 2022, 10:00 - 13:00

22. martā Rīgas Tehniskās universitāte aicina rūpniecības nozares uzņēmumus un asociācijas uz semināru, lai iepazīstinātu ar projekta «Tradicionālu pultrūzijas procesu efektivitātes uzlabošana» rezultātiem. Pultrūzija ir viens no pasaulē izplatītākajiem kompozītmateriālu ražošanas procesiem.

Seminārs notiks tiešsaistē platformā Zoom no plkst. 10.00 līdz 13.00. Programma.

Tajā RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) Materiālu un konstrukciju institūta zinātnieki iepazīstinās interesentus ar trīs gadus īstenota ERAF projekta rezultātiem. Tiks apspriests inovatīvs ar mikroviļņiem veicināts pultrūzijas process, runāts par daudzfunkcionāliem pultrūzijas formas veidņiem un in-line ultraskaņas un optiskās tehnikas pielietošanu pultrūdētu profilu kvalitātes kontrolei ražošanas apstākļos. Seminārs tiks veltīts pultrūzijas procesam, bet izstrādātas metodoloģijas var pielietot arī ekstrūzijā vai citu kompozītmateriālu tehnoloģiju uzlabošanai.

Projekts «Tradicionālu pultrūzijas procesu efektivitātes uzlabošana» (proj. Nr.1.1.1.1/18/A/053) tiek īstenots ar ERAF finansiālu atbalstu programmā «Praktiskas ievirzes pētījumi».

Iepazīstinās ar progresīvu tehnoloģiju kompozītmateriālu ražošanai

Pasākumu kalendārs