Seminārs «Prasmes vai personība. Ko novērtēs darba devējs?»

6. februāris, 2018, 16:30 - 18:30
Ķīpsalas iela 6

RTU Karjeras centrs aicina apmeklēt semināru «Prasmes vai personība. Ko novērtēs darba devējs?», kas notiks 6. februārī plkst. 16.30 – 18.30 RTU Arhitektūras fakultātes 116. auditorijā, Ķīpsalas ielā 6. Semināra mērķis ir rosināt studentus laicīgi domāt par karjeras jautājumiem un savu profesionālo attīstību. Startējot darba tirgū, daudzi no mums vēlas uzzināt, kā iegūt labu darba vietu uzņēmumā. Semināra laikā tiks pārrunāti un apskatīti ar šo jautājumu saistītie aspekti:

• Darba devēji meklē talantu. Bet kas īsti ir talants? Un, vai talantīgs var būt arī grāmatvedis?
  • Ko un kā vērtē darba devējs?
  • Kā attīstīt darba tirgū vajadzīgās kompetences?

Semināru vadīs Baiba Kreišmane, «CVO Recruitment Latvia» mārketinga un komunikācijas vadītāja. Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot anketu.

Pasākumu kalendārs

RTU Sabiedrisko attiecību departaments