Notiks vebinārs «SPARK!», sniedzot ieskatu sistēmisko pārmaiņu ieviešanā

10. oktobris, 2022, 16:00 - 18:00
.
.

«EIT Climate-KIC Latvia Hub», kas darbojas RTU Zinātnes un inovāciju centra paspārnē, sadarbībā ar «Cleantech Estonia» un Trinity College Dublin aicina interesentus piedalīties informatīvā vebinārā «SPARK! Stakeholder engagement in systems change», kas norisināsies 10. oktobrī tiešsaistē platformā «ZOOM». Vebināra mērķis ir iepazīstināt tā dalībniekus ar iespējām ieviest sistēmiskas pārmaiņas, veicinot sadarbību starp dažādām iesaistītajām pusēm.      

Vidzemes plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētāja vietniece Inese Suija-Markova, kas ir arī Cēsu novada pašvaldības vicemēre, vebinārā pastāstīs par Inovāciju koprades laboratoriju (IKL), kurai līdz šim ir bijis pa spēkam pulcēt zinātniekus un mazos un vidējos uzņēmumus, savukārt pilsētplānotājs un atvērto inovāciju kustības «VEFRESH» vadītājs Viesturs Celmiņš sniegs ieskatu ilgtspējīgu mobilitātes risinājumu ieviešanā, ko Latvijā apņēmīgi virza dažādi jaunuzņēmumi, kā arī lielākas korporācijas. Plašākam ieskatam vebināra dalībniekiem būs iespēja uzklausīt arī Īrijas pieredzes stāstu par «Corrib» gāzes cauruļvada projektu, kura mērķis ir nodrošināt dabasgāzes ieguves iespējas Īrijas rietumu piekrastē. Par Īrijas piemēru vairāk pastāstīs Kventins Kroulijs (Quentin Crowley) no Trinity College Dublin. 

Vebināra izskaņā norisināsies praktiskais darbs mazākās grupās, lai mēģinātu apskatīt un risināt dažādas problēmas, kas saistītas ar ieinteresēto pušu iesaistīšanu reālu projektu kontekstā. 

Pasākuma darba valoda: angļu. 

Reģistrācija pasākumam, lai iegūtu «ZOOM» saiti, kas dalībniekiem tiks izsūtīta neilgi pirms paša vebināra. 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzu, rakstiet
 

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

5. oktobris, 2022 plkst. 14:17

Līdzīgi notikumi

Universitāte

Pasākumi