Aicina iepazīt un piedalīties pasaulē lielākajās sintētiskās bioloģijas sacensībās

7. decembris, 2023, 18:00
Rīga, Ķīpsalas ielā 6A, 247. telpa

RTU Zinātnes un inovāciju centrā, Ķīpsalas ielā 6A, 247. telpā, notiks «iGEMet Gala» pasākums, uz kuru aicināti studenti un citi interesenti, lai iepazītu Latvijas studentu komandu, kas šogad ieguva zeltu pasaulē lielākajās biotehnoloģiju inovāciju sacensības «International Genetically Engineered Machine» (iGEM), uzzinātu vairāk par pašām sacensībām un iespēju tajās piedalīties nākamajā gadā.

Lai piedalītos pasākumā, nepieciešams aizpildīt anketu.

Šobrīd tiek veidota komanda nākamā gada sacensībām. Studentiem pieteikšanās atvērta līdz 24. decembrim, aizpildot anketu.

iGEM mērķis ir veicināt dažādu problēmu risināšanu no sintētiskās bioloģijas perspektīvas, starpnozaru komandām strādājot kopā gan laboratorijās, gan ārpus tām, lai izveidotu un tālāk attīstītu risinājumu aktuālām vides, medicīnas vai industriālai problēmām, izmantojot jaunākās molekulārās bioloģijas metodes.

Latvijas studenti tajās ar labām sekmēm piedalās jau otro gadu. Vairāk informācijas.

Pasākumu kalendārs

RTU Sabiedrisko attiecību departaments