Promocijas darbu «Bakteriālo divkomponentu sistēmu inhibitoru sintēze» aizstāvēs Vitalii Solomin

13. jūlijs, 2023, 14:00
Rīga, Paula Valdena iela 3/7, 272. auditorija

2023. gada 13. jūlijā plkst. 14 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Ķīmijas un ķīmijas inženierzinātnes zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-01» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā Vitalii Solomin aizstāvēs promocijas darbu «Bakteriālo divkomponentu sistēmu inhibitoru sintēze» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai Dabaszinātnēs: ķīmijas nozarē, organiskās ķīmijas apakšnozarē.

Recenzenti:

• Asoc. profesore Dr. chem. Nelli Batenko, Rīgas Tehniskā universitāte;
  • Profesors Ph. D. Antimo Gioiello (Perudžas Universitāte (University of Perugia), Itālija;
  • Vad. pētnieks Dr. chem. Kārlis Pajuste, Latvijas Organiskās sintēzes institūts, Latvija.

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē Zoom platformā, izmantojot pieslēgšanās saiti.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā

Pasākumu kalendārs

30. jūnijs, 2023 plkst. 13:41