Universitāšu rektoru un politiķu priekšvēlēšanu diskusija par augstāko izglītību

23. maijs, 2018, 14:00
Ķīpsalas iela 6, Rīga
Foto: Pixabay.com

Pirms gaidāmajām Saeimas vēlēšanām akcentējot aktuālos augstākās izglītības un zinātnes jautājumus, norisināsies sešu Latvijas universitāšu rektoru un sešu populārāko politisko partiju pārstāvju diskusija «6 pret 6», kas notiks trešdien, 23. maijā, plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6. Diskusiju organizē Latvijas Universitāšu asociācija (LUA).

Diskusija, pirms vēlēšanām pie viena galda tiekoties visu Latvijas universitāšu rektoriem un populārāko politisko partiju līderiem, Latvijā notiek pirmoreiz. Tā tiek rīkota, lai iepazīstinātu politiķus ar augstākās izglītības aktuālākajām problēmām, kas būtu jārisina nākamajai Saeimai, kā arī lai uzklausītu partiju redzējumu par konkrētajiem jautājumiem un palīdzētu tām veidot kvalitatīvu programmatisko piedāvājumu izglītības un zinātnes jomā, jo partijas vēl var saturiski papildināt savas priekšvēlēšanu programmas.

Rektoru un politiķu diskusijā aicināta iesaistīties arī plašāka sabiedrība, savus jautājumus par augstāko izglītību un zinātni, sākot no 15. maija, sūtot uz e-pasta adresi vai arī adresējot RTU sociālajos tīklos Twitter un Facebook, izmantojot tēmturi #DiskusijaRTU.

Plašāka informācija

Pasākumu kalendārs