Starptautiskā projekta HITRIplus sanāksme par inovatīvām staru terapijas tehnoloģijām

26. - 28. jūnijs, 2023
Zunda krastmala 8, Ķīpsala

Lai apspriestu paveikto projektā HITRIplus (Heavy Ion Therapy Research Integration plus), kura mērķis ir attīstīt biofizikas un medicīnas pētījumus vēža ārstēšanā ar smago jonu terapiju, 26.–28. jūnijā Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Ķīpsalā, auditoriju mājā «Domus Auditorialis», Zunda krastmalā 8, pulcēsies projekta dalībnieki no dažādām Eiropas valstīm.

Līdztekus projekta aktualitāšu apspriešanai 28. jūnijā plkst. 10.00 notiks arī Baltijas valstīm nozīmīgs pasākums – izglītojošs seminārs par daļiņu terapiju. Šajā seminārā ir aicināti piedalīties onkologi, radiologi, medicīnas fiziķi, citi speciālisti un studenti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Seminārs ir cieši saistīts ar Eiropas Kodolpētniecības centra (CERN) Baltijas grupas iniciatīvu, kas paredz inovatīva daļiņu terapijas centra izveidi Baltijas valstīs. Seminārā starptautiskie eksperti dalīsies zināšanās un pieredzē par dažādiem daļiņu terapijas aspektiem un to, kas būtu jāņem vērā, projektējot daļiņu terapijas centru. Lai piedalītos pasākumā, lūgums reģistrēties, aizpildot anketu.

Plašāka informācija

Pasākumu kalendārs