Notiks akadēmiķa Jāņa Grundspeņķa lekcija par mākslīgā intelekta attīstību

28. februāris, 16:15 - 17:45
Zunda krastmala 10, 102. auditorija

28. februārī plkst. 16.15 notiks akadēmiķa RTU Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultātes profesora Jāņa Grundspeņķa lekcija par mākslīgā intelekta attīstību, kurā viņš atklās, kas slēpjas aiz mākslīgā intelekta, kādas iespējas tas piedāvā un vai ir pamats bažām, ka mākslīgā intelekta dominance varētu apdraudēt cilvēci. Lekcija ir otrais pasākums ciklā «RTU akadēmiķu lasījumi».

Lai akadēmiķi varētu nodot savu zināšanu kapitālu un pieredzi tālāk jaunākajiem kolēģiem un studentiem, kā arī lai veicinātu savstarpējo domu apmaiņu un diskusijas par aktualitātēm dažādās zinātņu nozarēs, no šī gada regulāri, reizi mēnesī, notiek RTU akadēmiķu publiskie priekšlasījumi.

Priekšlasījums notiks Zunda krastmalā 10, 102. auditorijā. Tas notiks angļu valodā, lai arī ārzemju studenti un kolēģi var tajā aktīvi piedalīties. Dalība pasākumā ir bez maksas un iepriekšējas reģistrēšanās.

Pasākumu kalendārs

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

22. februāris plkst. 12:42