Promocijas darbu «Viedo LED apgaismojuma sistēmu izpēte un izstrāde» aizstāvēs Ansis Avotiņš

11. aprīlis, 2022, 14:00
Rīga, Āzenes iela 12/1, 212. telpa

2022. gada 11. aprīlī plkst. 14.00 RTU Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-14» atklātā sēdē Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātē, Āzenes ielā 12/1, 212. telpā Ansis Avotiņš aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Viedo LED apgaismojuma sistēmu izpēte un izstrāde», (angļu val. «Reasearch and Development of Smart LED Lighting System») zinātniskā doktora grāda (Ph. D.) iegūšanai.

Recenzenti:

• Asoc. profesors, vadošais pētnieks Dr. Sc. ing. Jānis Zaķis, Rīgas Tehniskā universitāte;
  • Dr. Sc. ing. Jelena Armasa, SIA «Enefit Connect», Igaunija;
  • Profesore Ph. D. Valērija Anna Džeikobsa, Briseles Brīvā universitāte, Beļģija

Atklātajā sēdē varēs piedalīties attālināti, tiešsaistes platformā MS Teams. Lūdzam interesentus reģistrēties dalībai sēdē līdz 2022. gada 8. aprīlim, rakstot: .

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

31. marts, 2022 plkst. 9:00