Promocijas darbu «Tehnoloģijas pārneses vadīšanas risinājumi uzņēmuma augsmei» aizstāvēs Mikus Dubickis

28. decembris, 2021, 10:00

2021. gada 28. decembrī plkst. 10.00 Rīgas Tehniskās universitātes Sociālo zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-09» atklātā e-sēdē tiešsaistē platformā Zoom Mikus Dubickis aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Tehnoloģijas pārneses vadīšanas risinājumi uzņēmuma augsmei» zinātnes doktora (Ph.D.) grāda iegūšanai ekonomikas un uzņēmējdarbības nozarē.

Recenzenti:

• Profesore, Dr.oec. Nataļja Lāce, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Asoc. profesore, Dr.oec. Oksana Lentjušenkova, Ekonomikas un kultūras augstskola, Latvija;
  • Profesore, Dr. Asta Savanevičiene, Kauņas Tehnoloģiju universitāte, Lietuva.

Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz š. g. 22. decembrim, rakstot uz e-pastu:

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā.

Pasākumu kalendārs

13. decembris, 2021 plkst. 12:00