Notikuma vieta

Promocijas darbu «Saules enerģijas akumulācija ar brīvi stāvošiem fāžu maiņas materiāliem» aizstāvēs Miķelis Dzikēvičs

9. decembris, 14:00
Āzenes iela 12/1, Rīga

9. decembrī plkst. 14.00 Āzenes ielā 12/1, 116. auditorijā, RTU promocijas padomes «P-19» Vides zinātnes nozares promocijas padomes atklātajā sēdē Miķelis Dzikēvičs aizstāvēs promocijas darbu «Saules enerģijas akumulācija ar brīvi stāvošiem fāžu maiņas materiāliem» inženierzinātņu doktora zinātniskā grāda iegūšanai.

Recenzenti: Profesors, Dr.sc.ing. Gatis Bažbauers (Rīgas Tehniskā universitāte); profesors, Dr.sc.ing. Ainis Lagzdiņš (Latvijas Lauksaimniecības universitāte); profesors, D.Sc. (Tech.) Peter D. Lund (Aalto Universitāte, Somija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Universitāte

Pasākumu kalendārs