Promocijas darbu «Mobilā interneta pakalpojuma kvalitātes mērījumu nodrošināšanas risinājuma izstrāde» aizstāvēs Alīna Stafecka

15. septembris, 2023, 11:00
Rīga, Āzenes iela 12, 210. auditorija

2023. gada 15. septembrī plkst. 11 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozares promocijas padomes «P-08» atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes 12, 201. auditorijā (gan klātienē, gan attālināti) Alīna Stafecka aizstāvēs promocijas darbu  «Mobilā interneta pakalpojuma kvalitātes mērījumu nodrošināšanas risinājuma izstrāde» (angļu valodā «Development of the Solution for Provision of Mobile Internet Service Quality Measurements») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Prof. Dr. sc. ing. Sandis Spolītis, Rīgas Tehniskā universitāte, promocijas padome P-08;
  • Prof. Dr. oec. Juris Binde, SIA «Latvijas Mobilais Telefons», Latvija;
  • Prof. Dr. paed. Sarma Cakula (Vidzemes Augstskola).

Pasākumu kalendārs

28. augusts, 2023 plkst. 0:00