Promocijas darbu «Mērogojamas sintēzes izstrāde izvēlētiem serīna proteāzes uPA inhibitoriem» aizstāvēs Davide Ceradini

13. aprīlis, 2023, 14:00

2023. gada 13. aprīlī plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Ķīmijas un ķīmijas inženierzinātnes zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-01» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā Davide Ceradini aizstāvēs promocijas darbu «Mērogojamas sintēzes izstrāde izvēlētiem serīna proteāzes uPA inhibitoriem» (angļu valodā «Development of scalable synthesis for selected serine protease uPA inhibitor»)  zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai Dabaszinātnēs: ķīmijas nozarē organiskās ķīmijas apakšnozarē.

Recenzenti:

• Vad. pētn. Dr. chem. Aiva Plotniece, Latvijas Organiskās sintēzes institūts, Latvija;
  • Vad. pētn. Dr. Jurgen Joossens, Antverpenes Universitāte (University of Antwerp), Beļģija;
  • Vad. pētn. Dr. chem. Gints Šmits, Latvijas Organiskās sintēzes institūts, Latvija.

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē Zoom platformā.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

20. marts, 2023 plkst. 9:30