Notikuma vieta

Promocijas darbu «Materiāla virsmas atjaunošanas tehnoloģiju analīze un lāzeruzkausēšanas tehnoloģiju pētījumi» aizstāvēs Andris Ratkus

25. novembris, 13:00
Ķīpsalas iela 6B, 417.auditorijā

2020.gada 25.novembrī plkst. 13.00 RTU Mašīnbūves un mehānikas zinātnes nozares Promocijas padomes «RTU P-16» atklātā sēdē Rīgā, Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātē, Ķīpsalas iela 6B, 417.auditorijā Andris Ratkus aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Materiāla virsmas atjaunošanas tehnoloģiju analīze un lāzeruzkausēšanas tehnoloģiju pētījumi» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti: Profesore, Dr. sc. ing. Irīna Boiko (Rīgas Tehniskās universitāte); Profesors, Dr. sc. ing. Tauno Otto (Tallinas Tehnoloģiju universitāte) Docents, Dr. phys. Imants Kaldre (Latvijas Universitātes Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāte).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Universitāte

Pasākumu kalendārs