Promocijas darbu «Kalcija fosfātu struktūras ietekme uz elektriskā laukā izveidotiem virsmas lādiņiem» aizstāvēs Dārta Ūbele‑Kalniņa

8. septembris, 2023, 12:00

2023. gada 8. septembrī plkst. 12.00 Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-02» atklātā sēdē tiešsaistē Zoom platformā Dārta Ūbele‑Kalniņa aizstāvēs promocijas darbu latviešu valodā «Kalcija fosfātu struktūras ietekme uz elektriskā laukā izveidotiem virsmas lādiņiem» (angļu valodā: «The influence of calcium phosphate structure on the surface charge produced in an electric field») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Prof. Dr. sc. ing. Jānis Ločs, Vispārīgās ķīmijas tehnoloģijas institūts, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte;
  • Dr. phys. Anatolijs Popovs, LU Cietvielu fizikas institūts, Latvija;
  • Asoc. prof. Ph. D. Inga Grigoraviciute-Puroniene, Viļņas Universitāte, Lietuva.

Pasākumu kalendārs

21. augusts, 2023 plkst. 13:41