Promocijas darbu «Interneta pakalpojuma kvalitātes novērtēšanas un uzraudzības metodikas izstrāde» aizstāvēs Inga Vagale

3. jūnijs, 2022, 11:00
Rīga, Āzenes iela 12, 201. telpa

2022. gada 3. jūnijā plkst. 11.00 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozares promocijas padomes P-08 atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12, 201. telpā  Inga Vagale aizstāvēs promocijas darbu «Interneta pakalpojuma kvalitātes novērtēšanas un uzraudzības metodikas izstrāde»  (angl. «Development of Internet Service Quality Assessment and Monitoring Methodology») zinātnes doktora (Ph.D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Profesors Dr.sc.ing. Jurģis Poriņš, Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Pētnieks Dr.sc.ing. Aleksejs Udaļcovs, RISE Research Institutes of Sweden AB, Zviedrija;
  • Profesors Dr.habil.sc.ing. Juris Borzovs, Latvijas Universitāte..

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

23. maijs, 2022 plkst. 9:00