Promocijas darbu «Gaisa kuģa pilna mēroga komponentu izmēģinājumu kompleksa dinamiskās īpašības un uz vibrāciju balstītā strukturālā stāvokļa novērtēšanas sistēma» aizstāvēs Aleksandrs Ņevskis

30. jūnijs, 2023, 13:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6B, 513. auditorija

2023. gada 30. jūnijā plkst. 13.00 RTU Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P–22» atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6B, 513. auditorijā Aleksandrs Ņevskis aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Gaisa kuģa pilna mēroga komponentu izmēģinājumu kompleksa dinamiskās īpašības un uz vibrāciju balstītā strukturālā stāvokļa novērtēšanas sistēma» (angļu valodā «Dynamic Properties of the Aircraft's Full-Scale Component Test Setup and its Vibration-Based System Of Structural Health Assessment») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Vad. pētnieks Dr.sc. ing. Sandris Ručevskis, Rīgas Tehniskā universitāte, promocijas padome «RTU P–22», Latvija;
  • Ph. D. Helge Pfeifer (KU Leuven), Beļģija;
  • Dr. habil. sc. ing. Sergejs Ignatovičs (National Aviation University), Nacionālā Aviācijas universitāte, Ukraina.

Pasākumu kalendārs

16. jūnijs, 2023 plkst. 9:00