Promocijas darbu «Divkomponentu sistēmu izstrāde uz sililterminēto prepolimēru un epoksīdgrupas saturošo savienojumu bāzes, to mehānisko, adhezīvo un reoloģisko īpašību raksturošana» aizstāvēs Ritvars Bērziņš

7. septembris, 2023, 14:15
Rīga, Paula Valdena iela 3/7, 272. auditorija

2023. gada 7. septembrī plkst. 14.15 Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-02» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā Ritvars Bērziņš aizstāvēs promocijas darbu latviešu valodā «Divkomponentu sistēmu izstrāde uz sililterminēto prepolimēru un epoksīdgrupas saturošo savienojumu bāzes, to mehānisko, adhezīvo un reoloģisko īpašību raksturošana» (angļu valodā: «Development of two-component systems on the bases of silyl terminated prepolymers and epoxy groups containing compounds, characterization of it mechanical, adhesive and rheological properties»)  zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai materiālzinātnes nozarē.

Pasākumu kalendārs

29. augusts, 2023 plkst. 0:00