Promocijas darbu «Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanas sistēma ilgtspējīgas saglabāšanas kontekstā» aizstāvēs Iveta Amoliņa

18. marts, 2022, 10:00

2022. gada 18. martā plkst.10.00 Rīgas Tehniskās universitātes Sociālo zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-09» atklātā e-sēdē tiešsaistē platformā Zoom Iveta Amoliņa aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanas sistēma ilgtspējīgas saglabāšanas kontekstā» (angļu val. «Management System of Multi-Apartment Residential Buildings in the Context of Sustainable Conservation») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai nozarē ekonomika un uzņēmējdarbība.

Recenzenti:

• Profesore Dr. oec. Nataļja Lāce, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Profesore Dr. oec. Dzintra Atstāja, Banku Augstskola, Latvija;
  • Profesors Ph. D. Michael Trubestein, Lucernas Lietišķo zinātņu un mākslas universitāte, Šveice.

Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz 2022. gada 15. martam rakstot .

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

1. marts, 2022 plkst. 9:00