Promocijas darbu aizstāvēs Svetlana Jurenoka

4. oktobris, 2023, 14:30
Rīga, Zundas krastmala 10, 103. telpa

2023. gada 4. oktobrī  plkst. 14.30 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozares promocijas padomes «P-07» atklātajā sēdē Zundas krastmalā 10, 103. telpā.

Svetlana Jurenoka aizstāvēs promocijas darbu «Izglītojamā zināšanu līmenī balstīta adaptīva mācību plāna ģenerēšanas metožu un modeļu izstrāde» (angļu valodā «Development of methods and models for generating the adaptive curriculum based on the student knowledge level») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Profesors Dr. sc. ing. Jānis Grabis, Rīgas Tehniskā universitāte;
  • Asoc. profesors Dr. sc. ing. Arnis Cīrulis, Vidzemes Augstskola, Latvija;
  • Profesors Dr. sc. ing. Kristians-Emīls Moldevans (Cristian-Emil Moldoveanu) Militārā tehniskā akadēmija «Ferdinands I», Rumānija.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

30. augusts, 2023 plkst. 12:00