Promocijas darbu aizstāvēs Rihards Mūrnieks

17. novembris, 2023, 11:00
Rīga, Āzenes iela 12, 201. telpa

2023. gada 17. novembrī plkst. 11 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozares promocijas padomes «P-08» atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12, 201. auditorijā (gan klātienē, gan attālināti).

Rihards Mūrnieks aizstāvēs promocijas darbu  «Čukstošas galeriju modas rezonatoru izstrāde un pielietojuma novērtējums šķiedru optiskajām sakaru sistēmām», (angļu valodā «Fabrication of Whispering Gallery Mode Resonators and Implementation in Fiber Optical Communication Systems» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Asoc. prof. Dr. sc. ing. Aleksandrs Ipatovs, Rīgas Tehniskā universitāte, promocijas padome;
  • Vad. pētn. Ph. D. Oskars Java, Vidzemes Augstskola;
  • Asoc. prof. Ph.D. Francesco Da Ros, Dānijas Tehniskā universitāte.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

6. novembris, 2023 plkst. 0:00