Promocijas darbu aizstāvēs Pavithra Nagaraj

1. decembris, 2023, 13:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6B, 513. auditorija

2023. gada 1. decembrī plkst. 13 RTU Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P–22» atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6B, 513. auditorijā.

Pavithra Nagaraj aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Pētījums par noguruma bojājumu noteikšanu, izmantojot mērījumu sistēmas pašreizējo informāciju», (angļu valodā «Study of Fatigue Damage Detection by Current Information of  Measurement System») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Vad. pētn. Dr. sc. ing. Sandris Ručevskis, Rīgas Tehniskā universitāte, promocijas padome «RTU P–22», Latvija;
  • Ph. D. Wolfgang Grill, Leipcigas universitāte, Vācija;
  • Dr. habil. sc. ing. Sergey Ignatovich (National Aviation University), Nacionālā Aviācijas universitāte, Ukraina.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

21. novembris, 2023 plkst. 0:00