Promocijas darbu aizstāvēs Laura Vītola

15. decembris, 2023, 14:15
Rīga, Ķīpsalas iela 6A, 342. telpa

2023. gada 8. decembrī plkst. 14.15 Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-06» atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6A, 342. telpā.

Laura Vītola aizstāvēs promocijas darbu: «Ģeopolimēra saistviela ilgtspējīgu alternatīvo būvmateriālu ražošanai» (angļu valodā «Geopolymer binder for the production of sustainable alternative building materials») zinātnes doktora (Ph.D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Vad. pētn. Dr. sc. ing. Sandris Ručevskis, Būvniecības inženierzinatņu fakultāte, Rīgas Tehniskā universitāte;
  • Dr. Patrycja Bazan, Inženierzinātņu un fizikas fakultāte, Krakovas tehnoloģiju universitāte, Polija;
  • Dr. Visar Krelani, Būvniecības inženierzinātņu fakultāte, Biznesa un tehnoloģiju augstskola, Kosova.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

7. decembris, 2023 plkst. 0:00