Promocijas darbu aizstāvēs Kristaps Freimanis

24. novembris, 2023, 10:00
Rīga, Kalnciema iela 6, 209. telpa

2023. gada 24. novembrī plkst. 10 Rīgas Tehniskās universitātes Sociālo zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-09» atklātā sēdē Rīgā, Kalnciema ielā 6, 209. auditorijā.

Kristaps Freimanis aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Valsts regulējuma modeļa izstrāde banku sektorā» (angļu valodā «Development of the Government Regulation Model in the Banking Sector3) zinātnes doktors (Ph. D.) grāda iegūšanai sociālajās zinātnēs (ekonomikas un uzņēmējdarbības nozarē).

Recenzenti:

• profesore Dr. oec. Nataļja Lāce, IEVF, Rīgas Tehniskā universitāte, promocijas padomes recenzente;
  • profesore Dr. sc. administr. Inese Mavļutova, Banku augstskola, Latvija;
  • profesors Dr. oec. Vytautas Snieška, Kauņas Tehnoloģiju universitāte, Lietuva.

Zoom tiešsaite.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

1. novembris, 2023 plkst. 0:00