Promocijas darbu aizstāvēs Inga Zotova

28. novembris, 2023, 15:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6, 206. auditorija

2023. gada 28. novembrī plkst. 15 Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-02» atklātajā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6, 206. auditorijā.

Inga Zotova aizstāvēs promocijas darbu latviešu valodā «Uzlabotas veiktspējas lignocelulozes izolācijas plātnes un to izgatavošanas tehnoloģija» (angļu valodā «Ligno-Cellulosic Insulation Boards of Improved Performance and the Technology of Their Manufacture») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Asociētais profesors Dr. sc. ing. Uldis Spulle; Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, Latvija (promocijas padome);
  • Vadošais pētnieks Dr. sc. ing. Ramūnas Tupčiauskas; Latvijas Valsts Koksnes Ķīmijas institūts, Latvija;
  • Profesors Dr. sc. ing. Juris Blūms, Rīgas Tehniskā universitāte, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte.

Zoom tiešsaite.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

21. novembris, 2023 plkst. 0:00