Promocijas darbu aizstāvēs Inese Suija-Markova

19. decembris, 2023, 12:30
Rīga, Kalnciema iela 6, 209. auditorija

2023. gada 19. decembrī plkst. 12.30 Rīgas Tehniskās universitātes Sociālo zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-09» atklātā sēdē Rīgā, Kalnciema ielā 6, 209. auditorijā.

Inese Suija-Markova aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Metodoloģiskais ietvars zināšanu pārneses robežu pārvarēšanai starpdisciplinārā inovācijas procesā», (angļu valodā «Methodological Framework for Spanning Knowledge Transfer Boundaries in Cross-disciplinary Innovation Process») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai sociālajās zinātnēs (ekonomikas un uzņēmējdarbības nozarē).

Recenzenti:

• profesore  Dr. oec. Inga Lapiņa, IEVF, Rīgas Tehniskā universitāte, promocijas padomes recenzente;
  • asoc. profesore Dr. oec. Oksana Lentjušenkova, Ekonomikas un kultūras augstskola, Latvija;
  • profesore Dr. Asta Savanevičiene, Kauņas Tehnoloģiju universitāte, Lietuva.

Zoom tiešsaite.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

24. novembris, 2023 plkst. 0:00