Promocijas darbu aizstāvēs Ilze Zumente

19. decembris, 2023, 10:00
Rīga, Kalnciema iela 6, 209. auditorija

2023. gada 19. decembrī plkst.10 Rīgas Tehniskās universitātes Sociālo zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-09» atklātā sēdē Rīgā, Kalnciema ielā 6, 209. auditorijā.

Ilze Zumente aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Korporatīvās ilgtspējas virzītājspēku modelis uzņēmējdarbības dzīves ciklā» (angļu valodā «Model of Corporate Sustainability Drivers through the Business Life Cycle») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai sociālajās zinātnēs (ekonomikas un uzņēmējdarbības nozarē).

Recenzenti:

• profesore Dr. oec. Inga Lapiņa, IEVF, Rīgas Tehniskā universitāte, promocijas padomes recenzente;
  • profesors Dr. oec. Andrejs Čirjevskis, RISEBA, Latvija;
  • profesore Dr. Rima Tamošiuniene, Viļņas Ģedimina tehniskā universitāte, Lietuva.

Zoom tiešsaite.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

17. novembris, 2023 plkst. 0:00