Promocijas darbu aizstāvēs Ieva Baķe

11. decembris, 2023, 13:30

2023. gada 11. decembrī plkst. 13.30 Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-02» atklātajā attālinātājā sēdē.

Ieva Baķe aizstāvēs promocijas darbu «Kokvilnas dzijas un jauktu šķiedru trikotāžas virsmas modifikācija veiktspējas uzlabošanai» (angļu valodā «Surface Modification of Cotton Yarns and Mixed Fibre Knitwear for Improved Performance») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Prof. vad. pētnieks Dr. Remo Merijs-Meri, MLĶF Polimērmateriālu institūts, RTU;
  • Prof. Dr. Daiva Mikučionienė, Kauņas Tehnoloģiju universitāte (KTU), Mašīnbūves un dizaina fakultāte, Ražošanas inženierijas katedra, Lietuva;
  • Lekt. Dr. Tiia Plamus, Tallinas Tehnoloģiju universitāte (TalTech), Inženierzinātņu skola, Materiālu un vides tehnoloģiju katedra, Igaunija.

Zoom tiešsaistē

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

10. decembris, 2023 plkst. 0:00