Promocijas darbu aizstāvēs Endijs Virsis

8. decembris, 2023, 12:15
Rīga, Ķīpsalas iela 6A, 342. telpā

2023. gada 8. decembrī plkst. 12.15 Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-06» atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6A, 342. telpā.

Endijs Virsis aizstāvēs promocijas darbu «Metode autoceļu konstrukcijas nestspējas modelēšanai» (angļu valodā «Method for modeling the bearing capacity of road structure») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Prof. Dr. sc. ing. Leonīds Pakrastiņš (promocijas padomes RTU P-06 recenzents), Būvniecības inženierzinatņu fakultāte, RTU;
  • Prof. Dr. Audrius Vaitkus, Vides inženierijas fakultāte, Viļņas Gedemina Tehniskā universitāte, Viļņa, Lietuva;
  • Assoc. prof. Dr. Šarūnas Skuodis, Būvniecības fakultāte, Viļņas Gedemina Tehniskā universitāte, Viļņa, Lietuva.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

4. decembris, 2023 plkst. 0:00