Promocijas darbu aizstāvēs Astrīda Bērziņa

13. oktobris, 2023, 14:00
Rīga, Paula Valdena iela 3/7, 445. auditorija

2023. gada 13. oktobrī plkst. 14 Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-02» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 445. auditorijā.

Astrīda Bērziņa aizstāvēs promocijas darbu latviešu valodā «Polimēra kompozītu sildelementi cilvēka ķermenim komfortablas temperatūras nodrošināšanai», angļu valodā «Polymer composite heating elements designed to provide a comfortable temperature for the human body»  zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Prof., vad. pētnieks Dr. sc. ing. Remo Merijs-Meri, RTU, MLĶF, Polimērmateriālu institūts, Polimēru materiālu tehnoloģijas katedra;
  • Prof. Dr. chem. Donāts Erts, LU Ķīmiskās fizikas institūts;
  • Prof. Dr. phys. Anatolijs Šarakovskis, LU Cietvielu fizikas institūts.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

11. oktobris, 2023 plkst. 0:00