Promocijas darbu aizstāvēs Artūrs Bogdanovs

29. decembris, 2023, 13:30
Rīga, Āzenes iela 12/1, 212. telpa

2023. gada 29. decembrī plkst. 13.30 RTU Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-14» atklātā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 212. auditorijā.

Artūrs Bogdanovs aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Pašpatēriņa pārveidotāju izpēte un izstrāde elektrotransporta vajadzībām», angļu valodā «Research and Development of Auxiliary Converters for Application in Electric Vehicles» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai «Inženierzinātnēs un tehnoloģijās: elektrotehnikā, elektronikā, informācijas un komunikācijas tehnoloģijās» nozarē.

Recenzenti:

• Asoc. profesors vadošais pētnieks Dr. sc. ing. Jānis Zaķis, Rīgas Tehniskā universitāte;
  • Vad. pētnieks Ph. D. Dmitri Vinnikov, Tallinas Tehniskā universitāte, Igaunija;
  • profesore Ph. D. Sonata Tolvaišiene, Viļņas Ģedimina tehniskā universitāte, Lietuva.

Atklātajā sēdē varēs piedalīties attālināti, tiešsaistes platformā MS Teams. Lūdzam interesentus reģistrēties dalībai sēdē līdz 2023. gada 28. decembrim, rakstot .

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

15. decembris, 2023 plkst. 0:00