Promocijas darbu aizstāvēs Arta Seile

22. novembris, 2023, 10:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6, 206. auditorija

2023. gada 22. novembrī plkst. 10 Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-02» atklātajā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6, 206. auditorijā (gan klātienē, gan attālināti).

Arta Seile aizstāvēs promocijas darbu latviešu valodā «Lignocelulozes un polilaktīda šķiedras akustiskos neaustajos materiālos un kompozītos» (angļu valodā «Lignocellulose and polylactide fibres in acoustic nonwovens and composite materials») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Asociētais profesors Dr. chem. Jānis Kajaks, Polimēru materiālu tehnoloģijas katedra, Polimēru materiālu institūts, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte, Latvija;
  • Ph. D. Miguel Angelo Fernandes Carvalho, Minho Universitāte, Portugāle;
  • Profesors Dr. Rimvydas Milasius, Kauņas Tehnoloģiju universitāte, Lietuva

Zoom saite.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

15. novembris, 2023 plkst. 0:00