Promocijas darbu aizstāvēs Armands Šenfelds

29. decembris, 2023, 11:30
Rīga, Āzenes iela 12/1, 212. telpa

2023. gada 29. decembrī plkst. 11.30  RTU Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-14» atklātā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 212. auditorijā.

Armands Šenfelds aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Robotizētas ražošanas līdzstrāvas mikrotīklu izpēte un izstrāde» (angļu valodā «Research and development of dc microgrids for robotic manufacturing») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai «Inženierzinātnēs un tehnoloģijās: elektrotehnikā, elektronikā, informācijas un komunikācijas tehnoloģijās» nozarē.

Recenzenti:

• Asoc. profesors, vadošais pētnieks Dr. sc. ing. Jānis Zaķis, Rīgas Tehniskā universitāte;
  • Prof. Dr. Ir. Rik W. de Doncker, RWTH Aachen universitāte, Vācija;
  • Vadošais pētnieks PhD. Toomas Vaimann, Tallinas Tehniskā universitāte, Igaunija.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

22. decembris, 2023 plkst. 0:00