Promocijas darbu aizstāvēs Anna Beinaroviča

27. novembris, 2023, 10:00
Rīga, Āzenes iela 12/1, 212. auditorija

2023. gada 27. novembrī plkst. 10 RTU Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-14» atklātā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 212. auditorijā.

Anna Beinaroviča aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Imūno neironu tīklu izpēte un izstrāde elektrotransporta bīstamo situāciju atpazīšanai un novēršanai» (angļu valodā «Research and development of immune neural network algorithms for electrical transport dangerous situation recognition and prevention») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai «Inženierzinātnēs un tehnoloģijās: elektrotehnikā, elektronikā, informācijas un komunikācijas tehnoloģijās» nozarē.

Recenzenti:

• Profesore Dr. sc. ing. Nadežda Kuņicina, RTU, EVIF, promocijas padome;P
  • Profesors Ph. D. Carlos M. Travieso-Gonzalez, Laspalmasas de Grankanārija Universitāte (University of Las Palmas de Gran Canaria), Spānija;
  • Profesore Dr. sc. ing. Irina Jackiva, Transporta un sakaru institūts, Latvija.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

15. novembris, 2023 plkst. 0:00