Promocijas darbu aizstāvēs Andris Kairišs

28. maijs, 10:00
Rīga, Kalnciema iela 6, 209. auditorija

2024. gada 28. maijā plkst.1 Rīgas Tehniskās universitātes Sociālo zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-09» atklātā sēdē Rīgā, Kalnciema ielā 6, 209. auditorijā (Zoom tiešsaiste.

Andris Kairišs aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Nacionālā kultūrvēsturiskā mantojuma sociāli-ekonomiskā potenciāla attīstības pārvaldība», angļu valodā «Management of development of national cultural heritage’s socio-economic potential» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai sociālajās zinātnēs (Sociālā un ekonomiskā ģeogrāfija nozarē).

Recenzenti:

• prof., Dr. oec. Armands Auziņš, RTU IEVF,  promocijas padome «RTU P-09»;
  • asoc. prof. Ph. D. sociālajās zinātnēs Donna Yates, Māstrihtas universitāte, Nīderlande;
  • doc. Dr. Jānis Brizga, Latvijas Universitāte, Latvija.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

18. aprīlis plkst. 0:00