Promocijas darbu aizstāvēs Aleksandrs Korņejevs

29. decembris, 2023, 9:30
Rīga, Āzenes iela 12/1, 212. telpa

2023. gada 29. decembrī plkst. 9.30  RTU Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-14» atklātā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 212. auditorijā.

Aleksandrs Korņejevs aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Pašapmācošo neironu tīklu algoritmu izpēte un izstrāde autonomo bezpilota elektrisko transportlīdzekļu optimālai energoefektīvai kustības vadībai» (angļu valoda «Research and development of  self-learning neural network algorithm for optimal energy-efficient autonomous unmanned electrical vehicles motion control») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai «Inženierzinātnēs un tehnoloģijās: elektrotehnikā, elektronikā, informācijas un komunikācijas tehnoloģijās» nozarē.

Recenzenti:

• profesore Dr. sc. ing. Nadežda Kuņicina, RTU, EVIF, promocijas padome;
  • pētnieks Dr. sc. ing. Artjoms Obuševs, Cīrihes Lietišķo zinātņu universitāte (Zurich University of Applied Science), Šveice;
  • asoc. profesors Augusto Montisci, Kaljari Universitāte (Università degli Studi di Cagliari), Itālija.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

22. decembris, 2023 plkst. 0:00