Notiks pirmais Latvijas inovāciju ekosistēmas samits «Innovate360°»

29. septembris, 2023, 10:00
RIga, Ķīpsalas iela 6A
.
.
.

29. septembrī plkst. 10 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centrā notiks Latvijā pirmais inovāciju ekosistēmas samits «Innovate360°», kurā pulcēsies vietējās inovāciju ekosistēmas nozīmīgākie spēlētāji un virkne ārvalstu ekspertu, lai veicinātu ieinteresēto pušu savstarpējo sadarbību, piedāvātu platformu ideju un zināšanu apmaiņai, kā arī dotu pienesumu valsts ekonomiskās transformācijas sekmēšanai.

Pasākumā ar izglītojošām prezentācijām uzstāsies vietējie un ārvalsti eksperti, piedāvājot ieskatu dažādās inovāciju tendencēs, izaicinājumos un iespējās. Klātesošajiem būs arī iespēju mācīties no tādām inovāciju lielvalstīm kā Izraēla, Somija un Dānija. 

Samitā notiks arī interaktīvas darbnīcas, kurās dalībnieki padziļināti analizēs inovāciju ekosistēmu, identificējot savu lomu tajā, un apgūs veidus, kā izmantot resursus sadarbības un attīstības veicināšanai. Tiks arī apskatīti tādi inovāciju pārvaldības principi, kas rosina mācīšanos, pētniecību un inovāciju ekosistēmas attīstību. Tiks apspriesta arī izglītības loma inovāciju veicināšanā. Par to atsevišķā paneļdiskusijās viedokli paudīs RTU rektors Tālis Juhna un RTU studiju prorektore Elīna Gaile-Sarkane. 

Dalība «Innovate360°» ir bezmaksas, dalībnieku skaits ir ierobežots. 

Vairāk informācijas un reģistrācija.

Inovāciju ekosistēmas samitu «Innovate360°» organizē RTU Zinātnes un inovāciju centrs, sadarbojoties ar Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopienām «EIT Food» un «EIT Raw Materials», Ekonomikas ministriju, AS «SEB banka», Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju Latvijā un Izraēlas vēstniecību.

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

12. septembris, 2023 plkst. 14:38

Līdzīgi notikumi

Universitāte

Kalendārs

Promocijas darbu aizstāvēs Toms Kreicbergs

26. jūnijs, 10:00
Rīga, Kalnciema iela 6, 209. auditorija

Atklātā lekcija «Kas ir digitālais dvīnis?»

2. jūlijs, 11:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6A