Notiks pirmais Latvijas inovāciju ekosistēmas samits «Innovate360°»

29. septembris, 10:00
RIga, Ķīpsalas iela 6A
.
.
.

29. septembrī plkst. 10 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centrā notiks Latvijā pirmais inovāciju ekosistēmas samits «Innovate360°», kurā pulcēsies vietējās inovāciju ekosistēmas nozīmīgākie spēlētāji un virkne ārvalstu ekspertu, lai veicinātu ieinteresēto pušu savstarpējo sadarbību, piedāvātu platformu ideju un zināšanu apmaiņai, kā arī dotu pienesumu valsts ekonomiskās transformācijas sekmēšanai.

Pasākumā ar izglītojošām prezentācijām uzstāsies vietējie un ārvalsti eksperti, piedāvājot ieskatu dažādās inovāciju tendencēs, izaicinājumos un iespējās. Klātesošajiem būs arī iespēju mācīties no tādām inovāciju lielvalstīm kā Izraēla, Somija un Dānija. 

Samitā notiks arī interaktīvas darbnīcas, kurās dalībnieki padziļināti analizēs inovāciju ekosistēmu, identificējot savu lomu tajā, un apgūs veidus, kā izmantot resursus sadarbības un attīstības veicināšanai. Tiks arī apskatīti tādi inovāciju pārvaldības principi, kas rosina mācīšanos, pētniecību un inovāciju ekosistēmas attīstību. Tiks apspriesta arī izglītības loma inovāciju veicināšanā. Par to atsevišķā paneļdiskusijās viedokli paudīs RTU rektors Tālis Juhna un RTU studiju prorektore Elīna Gaile-Sarkane. 

Dalība «Innovate360°» ir bezmaksas, dalībnieku skaits ir ierobežots. 

Vairāk informācijas un reģistrācija.

Inovāciju ekosistēmas samitu «Innovate360°» organizē RTU Zinātnes un inovāciju centrs, sadarbojoties ar Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopienām «EIT Food» un «EIT Raw Materials», Ekonomikas ministriju, AS «SEB banka», Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju Latvijā un Izraēlas vēstniecību.

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

12. septembris plkst. 14:38

Līdzīgi notikumi

Universitāte

Pasākumi

Promocijas darbu aizstāvēs Svetlana Jurenoka

4. oktobris, 14:30
Rīga, Zundas krastmala 10, 103. telpa

Promocijas darbu aizstāvēs Ksenija Lāce

23. oktobris, 14:30
Rīga, Zundas krastmala 10, 102. telpa