Konference «Kā vadīt Latvijas cilvēkresursu attīstību?»

3. novembris, 2023, 9:00
Zunda krastmala 8, Ķīpsala

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) 3. novembrī plkst. 9.00–14.30 auditoriju mājā «Domus auditorialis», Zunda krastmalā 8 notiks konference «Kā vadīt Latvijas cilvēkresursu attīstību?», kuras mērķis ir apzināt līdz šim Latvijā paveikto cilvēkresursu pilnveidē, izvērtēt cilvēkresursu attīstības stratēģijas ieceres un apspriest to ieviešanas iespējas, kā arī atbilstību reālajām tautsaimniecības vajadzībām.

Dalībai konferencē lūgums pieteikties līdz 27. oktobrim, aizpildot reģistrācijas anketu.

Konferences programma

Konferenci organizē Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisija, Izglītības un zinātnes ministrija, Finanšu ministrija, Ekonomikas ministrija un RTU. Valsts iestāžu, industrijas un privātā sektora amatpersonas un eksperti dalīsies ar savu redzējumu par Latvijas cilvēkkapitāla attīstības izaicinājumiem un risinājumiem.

Plašāka informācija

Pasākumu kalendārs