Promocijas darbu «Pa ledu slīdoša nerūsējošā tērauda virsmas makroģeometrijas un mikroģeometrijas ietekme uz berzes koeficientu» aizstāvēs Jānis Lungevičs

3. jūlijs, 2023, 10:00
Paula Valdena iela 1, Kurzemes rajons, Rīga

3. jūlijā plkst. 10.00 RTU Mašīnbūves un mehānikas zinātnes nozares Promocijas padomes «RTU P-16» atklātā sēdē Rīgā, RTU Laboratoriju mājā, Paula Valdena ielā 1, 106. auditorijā Jānis Lungevičs aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Pa ledu slīdoša nerūsējošā tērauda virsmas makroģeometrijas un mikroģeometrijas ietekme uz berzes koeficientu», (angļu val. «Effect of Stainless Steel Surface Macrogeometry and Microgeometry on the Coefficient of Sliding Friction on Ice») zinātnes doktora (Ph.D.) grāda iegūšanai Inženierzinātnēs un tehnoloģijās.

Promocijas padomes sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē Zoom platformā, izmantojot pieslēgšanās saiti.

Recenzenti:

• Profesors, Dr.phys. Aleksejs Kataševs, Rīgas Tehniskā universitāte, Promocijas padome «RTU P-16», Latvija;
  • Dr.sc.ing. Daniel Grochala, Rietumpomerānijas tehnoloģiju universitāte, Mehānisko tehnoloģiju institūts, (West Pomeranian University of Technology, Insitute of Mechanical Technology), Polija;
  • Profesors, Ph.D. Bojan Podgornik, Ļubļanas Universitāte, Metālu un tehnoloģiju institūts, (University of Ljubljana, Institute of Metals and Technology), Slovēnija.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

28. jūnijs, 2023 plkst. 14:42