Atklāj ekspozīciju «RTU un «Origo» nākotnes pietura»

21. septembris, 2022, 14:00
Rīga, Stacijas laukums 4

21. septembrī plkst. 14.00 tirdzniecības centrā «Origo» tiks atklāta ekspozīcija «RTU un «Origo» nākotnes pietura».

«Nākotnes pietura» ir interaktīva mainīgā ekspozīcija, kur visiem interesentiem, tirdzniecības centra un Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar jaunākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu, inženieru un zinātnieku sasniegumiem. Pirmā ekspozīcija būs veltīta studentu radītajām inovācijām.

Svinīgajā ekspozīcijas atklāšanā piedalīsies RTU un «Origo» attīstītāja SIA «Linstow Baltic» pārstāvji. Klātesošos uzrunās RTU padomes priekšsēdētājs Andris Vanags, RTU zinātņu prorektors Tālis Juhna un Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrikas vadītāja Roberta Vītola.

Lai sekmētu jaunradi, nebijušu produktu un pakalpojumu izstrādi, svinīgajā atklāšanā RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes docente Vita Brakovska vadīs meistarklasi par inovatīvo un dizaina domāšanu Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas 10. klases skolēniem. Meistarklasē būs iespēja piedalīties arī citiem interesentiem.

«Nākotnes pietura» atradīsies tirdzniecības centra «Origo» jaunā korpusa 2. stāvā, Stacijas laukumā 4, Rīgā.

Pasākumu kalendārs

20. septembris, 2022 plkst. 9:19