Lielais izlaidums

RTU Lielais auto izlaidums 2021

Ievērojot drošības situāciju un valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, arī šogad RTU Lielais izlaidums notiks auto formātā Spilves lidostā 17. jūlijā.

Uz RTU Lielo auto izlaidumu klātienē automašīnās aicināti ierasties tikai šā gada RTU absolventi, lai Spilves lidostā saņemtu diplomus un rastu svētku sajūtu, savos auto baudot koncertu un apsveikumus. Savukārt absolventu tuvinieki un draugi izlaiduma norisi varēs vērot tiešsaistē RTU mājaslapā un RTU Facebook lapā. 

Absolventiem izlaidumam jāreģistrējas absolventu digitālajā platformā RTUconnect.net pie pasākuma «RTU Lielais auto izlaidums», norādot savu fakultāti un automašīnas numuru. 

Absolventi Spilves lidostā aicināti ierasties jau no plkst. 18.00, lai saņemtu diplomus, ieņemtu vietu koncertam un piedalītos dažādās absolventiem paredzētās virtuālās aktivitātēs. Savukārt plkst. 21.00 sāksies izlaiduma svinīgā daļa, kurā uzrunas absolventiem teiks RTU rektors un vadība, kā arī valsts augstas amatpersonas. Paredzēti arī muzikāli priekšnesumi un dažādi pārsteigumi. Pasākumā uz vietas būs pieejams iegādāties uzkodas un dzērienus, neizkāpjot no mašīnas.

Lai vairotu svētku sajūtu, aicinām absolventus parūpēties par savu automašīnu ārieni, pielāgojot to izlaiduma tematikai (ievērojot braucamrīku atbilstību drošībai un ceļu satiksmes noteikumiem). Par automašīnu dekorēšanas konkursu informācija drīzumā būs pieejama RTU Studentu parlamenta Facebook lapā.

Aicinām sekot līdzi pasākuma jaunumiem RTU mājaslapā un RTU Lielā auto izlaiduma Facebook lapā!

Kļūsti par RTU Lielā auto izlaiduma 2021 brīvprātīgo palīgu!

Pasākums notiks auto formātā Spilves lidostā 17. jūlijā. Brīvprātīgo palīdzība būs nepieciešama 16. un 17. jūlijā.

Brīvprātīgā pienākumi būs:

  • apmeklētāju reģistrēšana
  • automašīnu koordinēšana
  • diplomu dalīšana
  • cepuru izsniegšana
  • pasākuma norises vietas iekārtošana un novākšana

Bet mēs parūpēsimies, lai Tu būtu labi paēdis un apģērbts smukā t-kreklā, ko pēc pasākuma varēsi paturēt kā suvenīru.

Gaidām tavu pieteikumu līdz 25. jūnijam.

2020. gada izlaidums

2019. gada izlaidums

2018. gada izlaidums

2017. gada izlaidums

Studijas

_