Kāpēc studēt RTU?

kāpēc studēt RTUIzlemt par labu augstskolai, kurā studēsi, nav viegli, jo, izvēloties tālāko izglītību, Tu izvēlies arī vietu, kurā pavadīsi nākamos 4–5 gadus. Pārliecinies, ka šajā vietā varēsi iegūt labu izglītību, attīstīt savus talantus, labi pavadīt laiku un sākt veidot karjeru!

Uzzini 8 iemeslus, kāpēc izvēlēties studijas RTU

1) Izcila tehniskā izglītība

​RTU ir vienīgā tehniskā augstskola Latvijā, kura sagatavo inženierzinātņu speciālistus dažādas nozarēs, sākot ar arhitektūru un beidzot ar tehnisko tulkošanu. 

2) Vairāk nekā 6000 budžeta vietu

​Vairāk nekā 6000 studentu visās studiju programmās un visos studiju līmeņos – bakalaura, maģistra un doktora – ir iespēja apgūt inženierzinātnes PAR BRĪVU!

3) Viena no lielākajām augstskolām Latvijā studentu skaita ziņā

​15 000 jauniešu no visas Latvijas un ārzemēm studē inženierzinātnes, kas nozīmē, ka Tev ir iespēja iegūt 15 000 jaunu draugu, paziņu un domubiedru!

4) Baltijas reģionā modernākais inženierzinātņu centrs

​Laboratorijas aprīkotas ar jaunāko tehniku, jaunas, plašas un gaišas fakultāšu ēkas, Zinātniskā bibliotēka, Dizaina fabrika, Biznesa inkubators, Karjeras centrs un vēl un vēl, un vēl – vieta, kur satiekas zinātne, inovācija, pētniecība, tehnoloģijas un uzņēmējdarbība!

5) Ķīpsalas studentu pilsētiņa

​Viss, kas nepieciešams studentam, – fakultātes, bibliotēka, laboratorijas, dienesta viesnīca, Studentu Parlaments, Studentu servisa centrs, radošās laboratorijas un interešu centri, peldbaseins, vieta pastaigām un iepirkšanās centrs.

6) Studijas starptautiskā vidē

​Plašas iespējas gūt starptautisku pieredzi, apmaiņas programmā Erasmus+ studējot kādā no RTU 28 dalībvalstu partneraugstskolām 

7) Aktīva sociālā dzīve

Attīsti savus talantus, dziedot, dejojot, spēlējot teātri vai muzicējot kādā no RTU kultūras kolektīviem vai arī sportojot RTU sporta komandās.

8) RTU ir darba devēju ieteiktākā augstskola

​Latvijas Darba devēju konfederācija, sadarbojoties ar karjeras un izglītības portālu prakse.lv, jau piecus gadus pēc kārtas atzinusi, ka RTU studenti ir vislabāk sagatavoti darba devēju prasībām un tāpēc – ļoti pieprasīti darba tirgū. Studē RTU un nekad nelasi darba sludinājumus!