Skolēniem

Skolēniem

Seko studentam un iepazīsti RTU! Tā ir unikāla iespēja pirms Tavas nākotnes profesijas izvēles iepazīties ar studiju ikdienu un nākotnes perspektīvām. Pasākumā būsi studenta ēna un varēsi noskaidrot atbildes uz saviem jautājumiem.

Pieteikšanās:
27. februāris–10. marts

Sekošana:
13.–17. marts

Lai reģistrētos un piedalītos:

  • dodies uz sekostudentam.rtu.lv sadaļu «Autorizācija» un ienāc sistēmā ar savu E-klases pasi vai Mykoob lietotājvārdu un paroli;
  • sadaļā «Profila informācija» norādi savu e-pastu un telefona numuru;
  • spied uz pogas «SEKO STUDENTAM», iepazīsties ar pasākuma noteikumiem, apstiprini tos un Tu automātiski nonāksi lapā, kas ļaus Tev izvēlēties studentu;
  • atrodi interesējošo programmu, spied uz pogas «SEKOT» un piesakies sekot kādam studentam! (Lai uzzinātu vairāk informācijas par studiju programmu, uzvelc peles kursoru un programmas nosaukuma.) 

Tu vari pieteikties sekot maksimāli 2 dažādās studiju programmās.
Atteikties sekot nav iespējams, tādēļ izlem labi, kuras studiju programmas studentam vēlies sekot. Ņem vērā, kādus datumus norādījis students! Pārliecinies, ka tajā dienā esi brīvs un varēsi sekot.

Sazināšanās
Kad būsi pieteicies sekot studentam, viņa kontaktinformācija parādīsies Tavā profilā, sadaļā «Pieteikumi sekot». Sazinies ar studentu un noskaidro, kurā dienā, laikā un vietā tiksieties!
Sagatavošanās
Lai sekošanas diena noritētu veiksmīgi, sagatavojies tai jau laicīgi. Izpēti Rīgas karti, kā arī sabiedrisko transportu kustības sarakstus, lai varētu ierasties laicīgi. Pārdomā, kādus jautājumus gribi uzdot studentam, lai uzzinātu pēc iespējas vairāk. Vari ieskatīties kontrollapā (checklist).
Sekošanas diena

Tā ir 1 diena pasākuma norises laikā, kad vari norunāt tikšanos ar studentu. Uztver šo dienu ļoti nopietni! Studenti ir atvēlējuši savu laiku, lai palīdzētu Tev izvēlēties nākotnes profesiju, tādēļ cieni viņu laiku! Neatsaki dalību pēdējā brīdī. Ja saproti, ka kādu iemeslu dēļ nevarēsi piedalīties, ziņo par to laicīgi projekta koordinatorei.

Izvērtēšana
Pēc pasākuma beigām saņemsi e-pastu, kurā būsi aicināts aizpildīt izvērtējuma anketu. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja veltīsi pāris minūtes laika un dalīsies savās pārdomās par pasākumu. Tas mums palīdzēs to nākamgad noorganizēt vēl labāku!